СБУ викрила один із добробатів Києва на незаконному зберіганні зброї та боєприпасів

Дата: 19.08.2022 12:39

У ході спецоперації Служба безпеки виявила склад незаконного зберігання зброї та боєприпасів, організований одним з добровольчих формувань територіальної громади Києва.

Під час обшуків вилучено понад 60 одиниць незареєстрованих автоматів Калашникова та майже 1 тис. боєприпасів до них.

Вказана зброя могла бути використана для вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів на території столичного регіону.

Щоб не допустити таких правопорушень, СБУ вчинила на випередження і вилучила всю партію засобів ураження.

Наразі всі автомати і боєкомплект направлено на експертизу.

У межах кримінального провадження за ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України тривають слідчо-оперативні дії для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності винних осіб.

Заходи з блокування незаконного обігу зброї проводили співробітники СБУ за процесуального керівництва Деснянської окружної прокуратури м. Києва.