В Україні стартував новий проєкт для підтримки жіночого бізнесу в сільській місцевості

Дата: 26.08.2022 14:16

В Україні стартував новий проєкт для підтримки

жіночого бізнесу в сільській місцевості

“Безпечне економічне середовище для жінок — безпека та мир для всіх”

Світ вірить у нашу перемогу, і новий грантовий проєкт для розвитку жіночого бізнесу в сільській місцевості від міжнародного донора – тому реальний доказ.

Проєкт втілює у життя   ГО «Бізнес Мережа Cільських Жінок України»

Проєкт реалізується в рамках роботи Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй Women's Peace & Humanitarian Fund та агенції ООН Жінки UNWOMEN & UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні.

В рамках програми 20 жінок, які переселилися або проживають у сільській місцевості отримають гранти у розмірі до 30 тис. грн на закупівлю обладнання.

“З початку нової хвилі російської агресії, багато жінок почало, наприклад, готувати смаколики для передової. В них це виходить, тому таке хобі можна трансформувати у бізнес. Саме для таких жінок і створено наш проєкт. Він спрямований на покращення рівня життя жінок через зміцнення або започаткування малого бізнесу в сільській місцевості. А це посилить продовольчу безпеку та створить додаткові робочі місця в Україні”, — розповіла менеджерка проєкту Олександра Гармаш.

Грантова програма проєкту поширюється на будь-який бізнес, розміщений                          у сільській місцевості.

Учасницями програми можуть стати:

• Жінки, які є переміщеними особами до сільських територій та які перенесли або започаткували агробізнес.
  • Жінки, які є переміщеними особами до сільських територій та які перенесли або започаткували бізнес з виробництва харчових продуктів.
  • Жінки, які є переміщеними особами до сільських територій та які перенесли або започаткували бізнес у сільській території, який не пов’язаний сільським господарством та виробництвом харчових продуктів.
  • Жінки,  які є переміщеними особами з сільських територій та які перенесли або започаткували бізнес.
  • Жінки, які є переміщеними особами та які надають робочі місця місцевому населенню з сільських територій.
  • Жінки, які НЕ  є переміщеними особами, чий бізнес зазнав негативного впливу через російську агресію.

У рамках проєкту: можна отримати:

• тривалу консультаційну підтримку  50 жіночих бізнесів отримають супровід юриста, бухгалтера, економіста, спеціалістів з сертифікації, маркетингу, реклами.  Протягом 4-9 місяців фахівці будуть опікуватися вашим бізнесом, готувати його до вільного плавання в економічному просторі країни
  • гранти   Передбачено 20 грантів на суму до 30 000 грн. на придбання обладнання чи чогось іншого
  • досвід  Новий корисний досвід під час стаді-турів, а також знайомство з новими колегами.

Щоб подати заявку на участь у програмі потрібно зареєструватися за посиланням:  http://surl.li/coqbd