З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ! І СВЯТОМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

Дата: 14.10.2022 09:22

14 жовтня традиційно ми святкуємо

День захисника та захисниці України та Покрови Пресвятої Богородиці!

Шановні жителі та гості громади, приміть щирі вітання зі святами!

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Пресвята Богородиця є покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника та захисниці України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного  здоров’я, добра, злагоди Вам та Вашим родинам.

Сердечно бажаємо щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь Вітчизні. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.