Привітання з Днем Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 07:31

Сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи. Українці прекрасний, сильний, сміливий, розумний, талановитий народ. Непереможний… Ми готові боротися ціною власного життя, захищати свободу вибору, свободу слова та думки, рівність, повагу. А найголовніше – захищати рідну Україну.

Тож у цей День вшановуємо усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Ми заплатили й продовжуємо платити за свободу велику ціну. І тому ніколи не забудемо всіх, хто віддав за Україну своє життя. Ніколи не пробачимо всім, хто позбавив їх життя і хотів позбавити нас волі. Але головне, що це нікому не вдалось і ніколи не вдасться.

У таку  скрутну хвилину ми повинні  підтримувати один одного, а особливо допомагати нашим ЗСУ, які звільняють українську землю від російських окупантів і роблять все можливе для відновлення територіальної цілісності нашої держави.

Шановна громадо, зичимо вам добробуту, родинної злагоди, мирного неба над українською землею та непохитної  віри в щасливе майбутнє Української держави.

Разом до перемоги!

З повагою в.о. сільського голови Валентина МОСТИКА

виконавчий комітет та депутатський корпус