СБУ затримала на Миколаївщині колаборанта, який продавав награбоване окупантами майно українців

Дата: 13.12.2022 13:05

Служба безпеки викрила ще одного ворожого поплічника в результаті стабілізаційних заходів у звільнених районах Миколаївської області.

Під час окупації Снігурівки він допомагав агресору «заробляти». Зокрема, на своїй торговій точці він реалізовував продукцію, викрадену окупантами з міських магазинів. Серед них – автозапчастини та засоби для обслуговування автомобілів.

Більшу частину одержаних прибутків передавав загарбникам. За це колаборант безперешкодно пересувався містом.

Після звільнення Снігурівки зловмисник намагався «залягти на дно». Втім, співробітники СБУ завадили йому уникнути відповідальності і затримали.

Під час обшуків за місцем проживання фігуранта правоохоронці виявили велику кількість викрадених товарів.

Наразі фігуранту повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

Заходи з викриття злочину проводили співробітники СБУ Миколаївської області за процесуального керівництва обласної прокуратури.