Звіт дільничного офіцера Покровської сільської ради

Дата: 10.12.2022 09:45

09 грудня 2022, під час засідання виконавчого комітету було заслухано інформацію про забезпечення законності та правопорядку на території Покровської сільської ради за одинадцять місяців.

На сьогодні до складу Покровської  СР входить 13 населений пункт, разом налічується 10.3 тис. населення.  І всю цю територію обслуговують два поліцейських офіцера громади.

«В період часу цього року офіцерами Покровської СР було складено протоколи та винесено постанови за вчинення ряду адміністративних правопорушень» – доповів поліцейський офіцер громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Нікопольського РУП ГУНП в Дніпропетровській  області майор  поліції Олександр ЧОРНИЙ.

А саме – за ст. 173 КУпАП (Хуліганство), ст.173-2 КУпАП (домашнє насильство),  ст. 178 КУпАП  (розпивання пива, алкогольних напоїв у громадських місцях), 192 КУпАП (порушення умов зберігання, перереєстрації вогнепальної зброї), 184 КУпАП,(невиконання батьківських обов’язків),  та інші.

Винесено 14 термінових заборонних приписів кривдникам, які вчинили домашнє насильство.

За місцем мешкання перевірялися особи які знаходяться на обліку в Нікопольському районному управлінню  поліції під категорією:

• «Адміннагляд» – 2 особи;
  • «ФПА» – 16 осіб ;
  • «Сімейний кривдник» – 24 особи;
  • «Раніше судимий» – 126 осіб;
  • «Власник зброї» – 138 осіб;

«Упродовж червня-листопада нашими офіцерами спільно з працівниками ювенальної превенції Нікопольського районного управління службою справ дітей Покровської СР та центром соціальної допомоги  перевірялись умови проживання сімей, що опинились у складних життєвих обставинах», багатодітні родини, та дітей що перебувають під опікою.

Під час обстеження закинутих приміщень поліцейськими офіцерами було виявлено 2-х осіб, у яких при поверхневій перевірці знайдено наркотичні засоби. Дану подію зареєстровано в ЄРДР за ст. 309 КК України.

Було опрацьовано близько 260 викликів місцевих мешканців з різних питань, які відносились як до компетенції поліції так і до інших органів влади.

Розглянуто 384 матеріали ЄО по яких прийнято законне рішення.

Здійснювали супровід  психічно хворої особи в м. Дніпро обласну психіатричну лікарню.

Проводились заходи щодо дотримання комендантської години.

Надавалась допомога водіям у яких пошкодились транспортні засоби.

Здійснювались ОПП на різного роду святкування (день молоді, День Незалежності, день Конституції, день прапора, день Покрови, супровід релігійних прощ, футбольні матчі та інше).