Українські енергетики тримають свій фронт

Дата: 13.01.2023 10:07

Україна має потужні лінії електромереж, щоб транспортувати електроенергію з атомних електростанцій. Зарубіжні партнери усіляко допомагають з обладнанням, проте, на відміну від нас, Європа не має трансформаторів на 750 кВ, у них переважно обладнання потужністю 500 кВ, 380-400 кВ і нижче. А росіяни за порадою своїх енергетиків б’ють, зокрема, й по наших потужних підстанціях.

Кожне високовольтне обладнання виробляється під індивідуальні параметри, але наші енергетики створюють додаткові пристрої, а іноземне обладнання модернізується під нашу систему.

Умови, в яких доводиться працювати  енергетичним воїнам, можна порівняти зі справжніми завданнями на фронті. Вони ризикують життям, працюють понаднормово в ектримальних ситуаціях разом з рятувальниками.

Ми повинні дякувати цим людям щоразу, як з’являється світло в оселях, а коли зникає — ставитися до цього з розумінням. Спеціалісти роблять можливе і неможливе, щоб стабілізувати ситуацію після завданих росією збитків!