9 лютого - 79 річниця визволення с. Покровське від німецьких окупантів.

Дата: 09.02.2023 15:33

Шановні жителі села Покровське.

Прийміть найщиріші вітання від депутатського корпусу, виконавчого комітету Покровської сільської ради з нагоди 79 річниці визволення с. Покровське від німецьких окупантів.

Не старіє і не зникає пам'ять тих тривожних літ. Вона живе у спогадах у фронтових фотографіях і в суворому монументі, що височіє в центрі села, як свідок грізних років і переможних боїв, пильно дивиться на нас  в залі музею із сторінок книг, які зберігаються в бібліотеці. Цей монумент  надійно оберігають жителі села, передаючи,  як мужню і  величну святиню, у спадщину поколінь.

Страшні сліди залишила війна. Лише на території України в руїни було перетворено 114 міст, 28 тисяч сіл. 1418 днів і ночей йшли воїни вогненними дорогами війни.

Все витримали й перемогли!

Перемогли тому, що відстоювали право на щастя, право на життя.

Багато наших односельців не повернулося з війни.

Ми свято шануємо пам'ять про тих, хто поліг смертю хоробрих визволяючи наші міста і села в лютому 1944 року. Вдячні усім хто був причетний до цих історичних подій.

У довічному боргу наше покоління перед визволителями.

Хотілося б, щоб нащадки славного покоління наших предків, які вибороли нам мирне і щасливе сьогодення, не були забуті.

Наш обов’язок - бути гідними їхнього подвигу й усіма своїми справами утверджувати мир на нашій рідній землі.

Сьогодні, як ніколи, ми це усвідомлюємо. Жахливе слово війна торкнулося й нашого покоління. Та ми свято віримо в Перемогу, в Збройні Сили України. То ж пам’ятаємо і віримо!

Україна понад усе!