Курс «У безпеці»
Курс складається із 13 серій, в яких можна дізнатися про базові інструменти та правила безпеки в зоні бойових дій. А саме:
- Як облаштувати будинок від потрапляння снаряду?
- Що робити, якщо виявили міну?
- Як евакуювати маломобільних людей?
- Де шукати союзників у тимчасовій окупації?
- Як виживати в облозі без їжі, води та електрики?
- Що робити в разі контакту з фосфорними снарядами, зарином, хлором та азотом?
Тривалість кожної серії: 6-15 хвилин.
Після перегляду епізоду потрібно пройти невеликий тест на засвоєння матеріалу, щоб відкрити доступ до наступної серії. Наприкінці курсу всі учасники отримують сертифікат.
«Ми живемо в часи, коли до тривожної валізки варто покласти й правильні знання, які нерідко рятують життя. Серіал щодо виживання в умовах війни просто і доступно розповідає, як врятуватися від артилерійського обстрілу, убезпечувати себе під час окупації та дотримуватись інформаційної гігієни», — підкреслює Президент Фонду Східна Європа Віктор Лях.
«Питання навчання населення правил безпеки, особливо у воєнний час, є одним із головних пріоритетів ДСНС. Використовуємо для цього всі можливості, зокрема, онлайн-платформи, що надають наші партнери. Наша мета — максимально убезпечити життя і здоров’я людей», – каже Роман Примуш, заступник Голови ДСНС України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації.
Проходьте курс із виживання та дбайте про свою безпеку вже зараз за посиланням https://bit.ly/3j1Ypfo.
Онлайн-курс створено у межах швейцарсько-української Програми EGAP, яка реалізується Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, проєктом Дія.Цифрова освіта та за співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій.