УВАГА! МЕДИЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ ЖІНОК У ЦЕНТРІ ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ПОКРОВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 28.02.2023 10:00

Співробітники Комунального підприємства «Регіональний медичний центр родинного здоров’я» ДОР звернулися до Покровської сільської ради та повідомили, що у рамках реалізації проєкту «Мобільні бригади СРЗ» з метою покращення доступу до акушерсько-гінекологічної допомоги внутрішньо переміщеним особам, особам з обмеженими фізичними можливостями та іншим групам населення, а також надання медичної допомоги постраждалим від гендерного та сексуального насильства плануються виїзди в територіальні громади у складі лікаря акушера-гінеколога, лікаря УЗД, сестри медичної.

Донором проєкту є Фонд народонаселення Організації Об’єднаних націй в Україні.

Одноденні прийоми лікарі планують проводити у структурних підрозділах комунального некомерційного підприємства «Покровський центр первинної медико-санітарної допомоги» Покровської сільської ради за графіком. У місцях надавання зазначених медичних послуг створені відповідні умови для прийому пацієнтів.

Надаємо попередньо графік виїзду спеціалістів та звертаємо увагу, що амбулаторний прийом планується до 30 осіб на день, тому, будьласка,  для попереднього запису звертайтеся у медичні заклади:

07.03.2023 р. – Покровська АЗПСМ, с. Покровське, вул. Шевченко, 2, тел. 0955551009;

17.03.2023 р. – Олексіївська АЗПСМ, с. Олексіївка, вул. 40 років Перемоги, 14, тел. 0955551003;

15.03.2023 р. – Капулівська АЗПСМ, с. Капулівка,  вул. Каховська, 23а, тел. 0955551004;

21.03.2023 р.Новософіївський ФП, с. Новософіївка, вул. Нова, 1, тел. 0956198571.

Дуже важливо своєчасно виявити та лікувати запальні захворювання жіночих статевих органів, тому не тільки хворі, а також здорові жінки повинні відвідувати гінеколога двічі на рік.