Фахівців із військового обліку готуватимуть в Університеті «Крок»

Дата: 04.04.2023 16:53

Фото без опису

Університет економіки та права «Крок» відповідно до ліцензії, наданої Міністерством освіти України, здійснює підготовку здобувачів вищої освіти, в тому числі підвищення кваліфікації з різних напрямків, зокрема інспекторів з військового обліку (код класифікації професій 3439).

Підвищення кваліфікації інспекторів з військового обліку (код класифікації професій 3439) здійснюється відповідно до Короткострокової програми підвищення кваліфікації «Мобілізаційна підготовка підприємств, організацій та установ в Україні», яка відповідно до пункту 12 Порядку та організації ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 № 1487, погоджена Генеральним штабом Збройних Сил України 07.03.2023 (вх. № 9616С від 23.02.2023).