Нещодавно стартувала Всеукраїнська програма ментального здоров’я “Ти як?”

Дата: 05.05.2023 11:43

«Ти як?» – це просте запитання стало головним для українців з початку вторгнення. З нього починаються дописи, повідомлення близьким, телефонні розмови, способом піклування і виявом любові.  Війна – це не тільки страх, але й стрес, біль, ненависть, образа, нерозуміння та багато інших емоцій, які слід розуміти, сприймати та контролювати. Тому задля швидкої та якісної боротьби необхідна підтримка як і рідних, так й професіоналів своєї сфери, які можуть роз’яснити та порадити, які слід діяти, та як себе заспокоїти. Згідно з дослідженнями, 70% українців кажуть в опитуваннях, що відчувають стрес або сильну знервованість. При цьому лише 2% звертаються по психологічну допомогу. Цю разючу різницю має на меті подолати Всеукраїнська програма ментального здоров’я

Програма Ти як? – це комунікаційна кампанія у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою Олени Зеленської, яка стартувала 24 березня.  Мета – піклування про ментальне здоров’я перетворилося для українців на щоденну звичку.

«Битва з болем, пережитим травматичним досвідом – невидимий фронт, де також маємо перемогти. Зброя у цій битві – щоденне піклування про ментальне здоров’я, що є нерозривним цілим зі здоров’ям фізичним», – зазначила Олена Зеленська.

«Ти як?» – це напрацювання українських та іноземних фахівців у сфері психологічного здоров’я, державних служб та ГО, що спільно розробляють програму, втілилися у конкретні поради з подолання стресу, доказові техніки самодопомоги та ще багато іншого, що ви знайдете на сторінках.

Відповідальність за власний психоемоційний стан – це той вибір, який необхідно зробити у нелегкі часи випробувань, аби вистояти  самому і стати підтримкою для близьких. І проєкт «Ти як?» допоможе знаходити в собі сили щодня, навчитися піклуватися про себе, опановувати стрес і тривожні стани.

У програмі можна отримати відповідь на конкретні поради:

• Як подолати стрес;
  • Як впоратись з тривожністю;
  • Як врівноважити свій стан;
  • Куди звертатись за допомогою.

Гаряча лінія кризової допомоги підтримає у найважчі моменти.

Телефонуйте: 0800 33 20 29, цілодобово та безплатно.

Або переходьте за посиланням: https://howareu.com/