Кладемо їм до ніг квіти пам’яті щирої…

Дата: 08.05.2023 10:49

Фото без опису

Сьогодні 8 травня представники Покровської сільської ради та її організації біля Братської могили села  вшанували усіх героїв різних часів.  Разом з мільйонами людей по всьому світу відзначили День пам’яті і примирення та 78 річницю Перемоги над нацизмом у Європі. Цей вікопомний День  уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу  за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.

Подвиг наших дідів, батьків, матерів сповнені глибоким патріотизмом і сьогодні надихають  молоде покоління плекати у своїх серцях  любов до  рідної землі. Низький уклін кожному, чиє ім’я викарбовано на гранітних скрижалях Перемоги, і тим, хто так і лишився Невідомим Солдатом. Пам’ять про них непідвладна часу, як не підвладна часу любов до Батьківщини.

На превеликий жаль, цю дату  ми сьогодні зустрічаємо зі зброєю в руках. Нинішні захисники України, військовослужбовці, пліч-о-пліч з бійцями Національної гвардії, Державної прикордонної служби, представниками Державної служби надзвичайних ситуацій з честю продовжують  героїчні традиції фронтовиків, самовіддано виконують конституційний обов’язок, проявляють мужність  і героїзм, демонструють високий професіоналізм, патріотизм та відданість Україні, відстоюючи її незалежність  та територіальну цілісність в умовах терористичної загрози.

Доземний уклін  і безмежна вдячність нашим Героям.

У ці складні часи, ми маємо згуртуватися навколо високої мети - жити  в незалежній,  єдиній, вільній, квітучій Україні.

І хай незламний дух Великої Перемоги надає нам сил і наснаги!

Слава Україні!

Слава її Героям-захисникам!

Фото без описуФото без опису