УКРАЇНА БІЛЬШЕ НЕ ВІДЗНАЧАТИМЕ ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ 9 ТРАВНЯ

Дата: 08.05.2023 19:56

Відтепер в Україні у цю дату відзначатимуть День Європи.

День Перемоги в Україні 9 травня більше святкуватись не буде. Президент України Володимир Зеленський підписав указ №266/2023, яким пропонується встановити 8 травня Днем пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

"Саме 8 травня велич перемоги над нацизмом згадує більшість народів світу. Саме 8 травня світ вшановує пам'ять усіх, чиє життя забрала і війна. Саме 8 травня набув чинності Акт про беззастережну капітуляцію вермахту. Хоча агресор тепер інший, у нього та ж мета – поневолення чи знищення. Ми переможемо! Буде день нашої перемоги – День перемоги України. Буде", - зазначив глава Української держави у відеозверненні.

Також Президент підписав указ про те, що кожного року 9 травня українці вшановуватимуть історичну єдність усіх європейців, які знищили нацизм і переможуть рашизм.

Згідно з проектами Законів Зеленського – 8 травня в Україні буде вихідним, неробочим днем, 9-те – святковим, але робочим.