Вітаємо морських піхотинців та пишаємося морською піхотою України

Дата: 23.05.2023 08:00

Вітаємо морських піхотинців та пишаємося морською піхотою України

День морської піхоти — професійне свято військовослужбовців морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України, яке відзначається щороку 23 травня.

Свято започатковане 2014 року й спочатку відзначалося 16 листопада. Чинна дата святкування встановлена Указом Президента України у 2018 році.

Сучасні морські піхотинці успадкували найкращі бойові традиції своїх славних пращурів і сьогодні героїчно боронять Україну від російських загарбників. Не випадково на беретному знаку морської піхоти — меч Сагайдачного, одного з засновників морської піхоти, який ще у ХVІІ сторіччі воював з москвою.

Гасло морської піхоти — «Вірний завжди» — означає самовіддану службу Українському народові, вірність Військовій присязі та готовність виконати поставлені завдання у будь-яких умовах.

Українські морські піхотинці здобули безсмертну славу в боях з російськими окупантами. У цей день ми згадуємо бои?ових побратимів — морпіхів, які загинули у боротьбі з підступним ворогом за незалежність нашоі? держави. Схиляємо голови перед кожним загиблим Героєм. Пам’ять про них назавжди залишиться в наших серцях…

Щиро вітаємо морських піхотинців з їхнім професійним святом! Слава морській піхоті України! Слава Україні!

Ми пишаємося морською піхотою України!