Київ та всі наші міста, вся Україна поставить крапку в історії московської деспотії – звернення Президента Володимира Зеленського

Дата: 29.05.2023 08:56

В ніч на 28 лютого нашу державу знову атакували російські загарбники. Це була одна із найбільш масованих атак - одночасно 54 дрони. Майже всі вони збиті… Майже!.. На жаль, є влучання на Житомирщині. Зробимо все, щоб допомогти, щоб відновити зруйноване, запевнив Президент.

Але все ж більшість руйнувань вдалося відвернути, більшість життів, які могли забрати ці «Шахеди», вдалося зберегти. Я дякую кожному й кожній, хто це забезпечив! Зенітні ракетні війська та авіація Повітряних сил, протиповітряна оборона Сухопутних військ та наші мобільні вогневі групи… Дякую вам, воїни!

Повне звернення можна переглянути на відео, взяте із офіційного каналу Президента України: