Нашими успіхами, тиском та «Петріотами» ми відповідатимемо Росії на всі прояви її зла – звернення Президента України

Дата: 30.05.2023 09:45

Сьогодні був дуже довгий день, і почався цей день дуже рано для багатьох наших людей, сказав Президент на початку свого звернення до громадян України.

Кілька російських терористичних атак за добу. «Шахеди», крилаті ракети, балістичні. Керовані авіабомби. Дякувати нашій ППО – усім захисникам і захисницям неба, – сьогодні вдалося врятувати як мінімум сотні життів. Лише за один день. Більшість «Шахедів» і ракет збито.

Але кожна така терористична атака повертає нас і весь світ до очевидного висновку: Росія хоче пройти до кінця шляхом зла, тобто до своєї поразки, бо у зла не буває й не може бути іншого кінця, окрім поразки.

Світ повинен бачити, що терор програє наголосив Володимир Зеленський. Прочитати повний текст звернення. Або перегляньте відоезвернення Президента Володимира Зеленського: