Звернення до жителів громади

Дата: 09.06.2023 15:24

Шановні жителі громади  Всі  знають поточну ситуацію пов'язану з питанням питної води. На даний час насосна станція м.Нікополь працює та має змогу закачувати воду в систему, але робити це стає важче, тому тиск в системі поступово падає, а на деяких вулицях населених пунктів і зовсім пропадає. Це пов'язано з активним розбором води абонентами. Закликаємо економити питну воду! Тримайте запас, оновлюйте його по можливості. Звертаємось до населення громади: зменшіть витрати води, не поливайте городи, відключіть вакуумні насоси для поливу, які висмоктують воду із системи. Нам всім треба протриматись по максимуму. Нагадуємо, що на даному етапі дуже важлива економія.

Це не тільки проблема Покровської сільської ради, тому в біді ми не залишаємося на самоті. Нікопольська районна військові адміністрації постійно тримає на контролі ситуацію, проводяться засідання комісії цивільного захисту, відбуваються екстренні наради.

Наразі триває робота по доставці бутильованої води, яку розподілять між населенням.

Про місця розміщення та графіки роздачі питної води буде додатково повідомлено. Зараз питну воду почнемо підвозити пожежною машиною. Не піддавайтеся паніці, тримаємося. Цю біду ми теж подолаємо, але тільки разом! Все буде Україна!