Повітряні сили підбили підсумки нічної атаки РФ

Дата: 13.06.2023 09:39

Знищено 11 крилатих ракет та один ударний безпілотник. Напад здійснювався з району Каспію та півдня.

Вночі 13 червня війська РФ випустили по Україні 14 крилатих ракет повітряного базування Х-101/Х-555 та до чотирьох БПЛА Shahed-136/131. Про це повідомило командування Повітряних сил ЗСУ.

Зазначається, що для атаки ворог застосував вісім бомбардувальників Ту-95мс з району Каспію та  ударні дрони з південного напрямку.

"Силами та засобами протиповітряної оборони Повітряних Сил знищено десять крилатих ракет та один ударний дрон", - уточнили військові.

У Повітряних силах додали, що під ранок росіяни здійснили повторну атаку з Каспійського моря трьома Ту-95МС, однак, за попередніми даними, цього разу до України долетіла лише одна крилата ракета, яку вдалося збити.

Нагадаємо, вночі у вівторок російська армія вдарила ракетами по Кривому Рогу. В результаті влучання у п’ятиповерхівку загинули троє мирних жителів та 25 отримали поранення. Ще семеро людей постраждали в інших місцях "прильотів".

Харків зазнав атаки дронами, у двох районах міста зафіксовано пошкодження.

Усі ворожі цілі, випущені на Київ, вдалося знищити.

Новини від Корреспондент.net