Порушили ваші права і свободи: куди звертатися

Дата: 23.06.2023 09:40

Мешканці Дніпропетровщини можуть звертатися щодо захисту своїх прав і свобод до Омбудсмана. А ще – до його Секретаріату та регіонального представника. Як це зробити – далі.

Уповноважений Верховної Ради України Дмитро Лубінець контролює стан дотримання економічних, соціальних, культурних, громадянських, політичних та особистих прав і свобод мешканців.

Щоб звернутися до Омбудсмана, слід надіслати звернення на e-mail: hotline@ombudsman.gov.ua. Або поштою на адресу Секретаріату Уповноваженого: м. Київ, вул. Інститутська, 21/8, 01008. У листі детально описати правопорушення. А ще – зазначити прізвище, ім’я, по-батькові, місце фактичного проживання та місце реєстрації, номер телефону, електронну пошту.

Можна прийти й особисто до громадської приймальні у будні з 9:00 до 17:00. У Дніпропетровській області вона діє за адресою: м. Дніпро, вул. Старокозацька, 52.

Якщо ситуацію не вдалося вирішити підрозділу Секретаріату, можна звернутися особисто до Уповноваженого або його регіонального представника Михайла Карпенка за попереднім записом.

Або ж зателефонувати на «гарячі лінії» за номерами: 0-800-501-720, 044-299-74-08.

На Дніпропетровщині організовують й консультаційний центр Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Там допомагатимуть переселенцям, родинам захисників, військовополонених, зниклих безвісти та усім мешканцям регіону.