Україна буде в НАТО, працюємо над алгоритмом набуття членства – звернення Президента Володимира Зеленського

Дата: 11.07.2023 10:40

Україна виборола своє право стати членом НАТО. Це розуміє весь світ і ми сподіваємося, що на саміті буде прийняте правильне рішення.

Бажаю здоровʼя, шановні українці, українки!

Отже, Україна – напередодні Вільнюса. Саміту НАТО, який може стати саме таким, який потрібен і нашій державі, і всьому Альянсу, глобальній безпеці.

Надзвичайно активно працюємо цими днями! Ще активніше, ніж будь-коли. І хоч ця робота майже на сто відсотків зараз – за лаштунками, її значення не менше, ніж будь-якої публічної роботи.

Всі все розуміють. Кожен лідер, кожна держава. Навіть якщо озвучуються різні позиції, все ж очевидно, що Україна заслуговує бути в Альянсі. Не зараз – зараз війна, але нам потрібен чіткий сигнал. І сигнал потрібен саме зараз.

Я вдячний усім лідерам, кожній країні, які саме так і говорять і які ухвалили відповідні спільні декларації та заяви з Україною щодо нашої інтеграції. Більшість Альянсу – чітко за нас.

Сміливість українських героїв відтерла від пилу історії всі цінності, заради захисту яких і було створене НАТО.

Саме український східний кордон, кордон нашої держави й позиції наших воїнів – це та межа, яку більше ніколи не перейти російській диктатурі, що в різних формах, але завжди, завжди намагалася підкорити народи Європи.

Читати далі... або переглянути звернення Президента України Володимира Зеленського