Українські прапори на литовських вулицях доводять: ми вже союзники – Володимир Зеленський у Вільнюсі під час заходу в межах кампанії «Піднімаю прапор за Україну в НАТО»

Дата: 12.07.2023 10:00

У Литовській Республіці Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська взяли участь у заході, організованому в межах кампанії «Піднімаю прапор за Україну в НАТО».

На площі Лукішкєс у Вільнюсі Володимира та Олену Зеленських зустріли Президент Литви Гітанас Наусєда та перша леді Діана Наусєдєнє.

Володимир Зеленський зі свого боку наголосив, що тут, у Вільнюсі, дуже добре помітний прогрес Європи, де люди знають, що таке безпека і як її досягти.

«І знають, що безпека – це разом з Україною. Я вдячний тобі, Вільнюсе, і всім литовським містам і громадам за кожен заклик на підтримку України, за прихисток для наших людей, які тут, у Литві, врятувалися від бойових дій. Дякую за вашу допомогу нашій обороні, за вашу чітку, чесну і – що важливо – сміливу позицію щодо запрошення України в НАТО. Українські прапори на литовських вулицях однозначно доводять: ми вже союзники, і Україна захистить і свою, і вашу свободу! І ніколи, ніколи й нікому не можна озиратися на Москву», – акцентував Глава держави.

Він також відзначив велику особисту допомогу Гітанаса Наусєди.

Глава держави зауважив, що український бойовий прапор, який сьогодні замайорить у Вільнюсі, привезено з міста Бахмута, де відбувається одна з найбільш визначальних битв за свободу у Європі, і саме так її згадуватимуть наші діти й онуки.

Читати далі... або переглянути відео виступу Президента України Володимира Зеленського