Усі повинні працювати на перемогу, на захист людей і України – звернення Президента Володимира Зеленського

Дата: 04.08.2023 13:44

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!

Було багато нарад сьогодні. Різних. Міжнародна робота, внутрішня безпека, оборона держави.

Нарада щодо Кримської платформи – зміст саміту, міжнародна присутність на саміті, його вплив на нашу можливість тиснути постійно для звільнення Криму – працюємо над деталями. Причому вже готуємо не лише саміт Кримської платформи на рівні лідерів у серпні, але й парламентський вимір Кримської платформи – цей саміт буде восени.

У Закарпатській області сьогодні – другий день важливої наради з послами України.

Вчора, сьогодні були найвищий політичний та найвищий військовий рівні спілкування. Дуже предметні розмови послів із міністром оборони, із Головкомом, із командувачем Повітряних сил. Віце-адмірал Неїжпапа, командувач ВМС, керівник зовнішньої розвідки Литвиненко, секретар РНБО Данілов. Усі. Я спеціально попросив і Головкома Залужного, і командувачів із паном Кулебою, щоб вони провели відповідну нараду, щоб ключові речі, які так потрібні нашим воїнам, нашим силам оборони, – щоб вони все це донесли послам.

Сьогодні також на нараді був прем’єр Шмигаль, Свириденко Юлія, Стефанішина, Кубраков. Була й зустріч послів із Головою Верховної Ради України Русланом Стефанчуком щодо парламентської дипломатії, яка може бути дуже ефективною, якщо цілком відповідатиме нашій загальній державній стратегії.

Важливо, щоб посли України були максимально в деталях, у матеріалі щодо кожної потреби України. Зброя, техніка, снаряди, фінанси, конкретні політичні рішення… Дякую всім, хто був активним на цій нараді в Закарпатті, дякую, Закарпаття, тобі за такий прийом.

Були сьогодні доповіді керівника СБУ Малюка та міністра внутрішніх справ Клименка. Зокрема, одне з питань – перевірка «воєнкомів».

Читати далі ... або переглянути відео звернення Президента України Володимира Зеленського