Наближаємо нашу перемогу з чатботом єВорог, - Комітет з питань цифрової трансформації

Дата: 18.08.2023 10:29

Допомогти Україні вистояти, продовжити розвиток в цих нелегких умовах війни та перемогти може кожен з нас. Найменше, що можна зробити - це взяти в руки телефон та повідомляти про ворожу техніку окупантів в чатбот єВорог.

Українські захисники та захисниці продовжують ефективно нищити окупантів на полі бою. Вони ліквідували понад 227 тисяч російських солдатів, а 4038 ворожих танків перетворили на металобрухт.

Допомагайте примножувати статистику!

Про що писати в чатбот єВорог:

Ракетні комплекси С300 та Іскандер;

Системи зв’язку;

Засоби радіоелектронної боротьби;

Бензовози;

Скупчення техніки та особового складу;

Переміщення колон техніки;

Транспортування техніки залізницею;

Склади з боєприпасами;

Позиції артилерії.

Перейти в єВорог можна з головного екрана в застосунку Дія або за посиланням t.me/evorog_bot.

Також не забувайте про свою безпеку. Не обговорюйте переміщення ворожої техніки телефоном, робіть фото/відео тільки з безпечної відстані. Після відправки інформації, видаляйте історію листування із чатботом і весь відзнятий матеріал зі смартфона.

Кожне ваше повідомлення робить нас на крок ближче до перемоги! Виженемо ворога з української землі!