4 млн гривень на розвиток бізнес

Дата: 01.09.2023 08:40

4 млн гривень на розвиток бізнесу — запустили програму «Власне» для українських стартапів та підприємців.

Класна можливість прокачати скіли, масштабуватися та залучити інвесторів. Буде 10+ освітніх модулів, 15 топових спікерів та 200+ менторів із різних сфер бізнесу.

Подавайте заявку, щоб:

— отримати нові можливості для розвитку;

— розширити команду та підвищити її ефективність;

— реалізувати інноваційні ідеї та проєкти;

— знайти інвесторів та фінанси.

Наприкінці навчання презентуєте власні бізнес-концепції менторам, які визначать понад 30 переможців. Кожен отримає по 100 000 грн. 10 учасників з найвищими балами позмагаються за головний приз — 800 000 грн.

Кошти можна спрямувати на розробку продуктів, маркетингові дослідження, нове обладнання та інші потрібні інвестиції для розвитку бізнесу.

Встигніть подати заявку до 24 вересня. Більше деталей — за посиланням https://www.vlasneua.com/

Програму «Власне» запустили разом з Mastercard та ПриватБанк. Будуємо країну підприємців.