Нарада за участю голови облради Миколи Лукашука

Дата: 07.09.2023 11:18

6 вересня в.о. сільського голови Валентина Мостика прийняла участь у нараді під гововуванням голова облради Микола Лукашук, яка проходила у Нікополі. Також були присутні на заході мер міста Олександр Саюк, очільник міста Покров Олександр Шаповал, мер Марганця Геннадіій Боровик, начальник районної військової адміністрації Євген Євтушенко та керівники громад району.

На нараді були визначені усі проблемні питання кожної з громад. Це питання роботи водоканалів, компенсації тарифів, погашення боргів за електрику, ремонти критичної інфраструктури, виплата заробітної платні лікарям, питання наповнення бюджету громад. Зокрема, говорили про водопостачання та готовність до опалювального сезону.

Незважаючи на постійні обстріли, громади району готові до зими. Закуповують пелети, запускають газові котельні, перевіряють мережі.

Щодо водопостачання. По Нікопольському району будується 2 нитки магістрального водогону Марганець – Нікополь – Покров. Наразі вже проклали 46,8 км (57 %).

На цей час, в громадах здійснюється підвіз води. Додатково під час візиту було передано 14 очисних установок громадам району.