ЄС виділить додаткові 50 мільярдів євро на відбудову України - Президентка Єврокомісії

Дата: 13.09.2023 13:44

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн під час виступу перед Європарламентом з підсумками досягнень Єврокомісії за останній рік, заявила, що Європейський Союз виділить Україні додаткові 50 мільярдів євро для відбудови та модернізації країни після російської агресії. Ці кошти будуть надані протягом наступних 4 років.

Цитата

“Ми надали Україна 20 мільярдів євро цього року лише цього року, щоб допомогти сплатити зарплати та пенсії, щоб підтримати діяльність шкіл і лікарень. Через наші термінові пропозиції ми також збільшуємо виробництво озброєння, щоб відповісти на негайні потреби України. Але ми також дивимося в майбутнє Італії. Саме тому ми запропонували ще додаткові 50 мільярдів євро за наступні 4 роки для інвестицій і реформ. Це допоможе побудувати майбутнє України, щоб відбудувати модерну і заможну країну. І це майбутнє цілком зрозуміло для нас”, - сказала Урсула фон дер Ляєн.