Анкета експортера для суб'єктів господарювання області

Дата: 21.09.2023 10:54

Дніпропетровською обласною військовою адміністрацією проводится анкетування суб'єктів господарювання області для створення промоційних матеріалів, презентацій можливостей у зовнішній торгівлі, що спонукатиме розширення географії бізнесу, збільшення клієнтської бази та замовлень за експортними контрактами, укладання нових.

Розраховуємо отримати інформацію від:

• експортоорієнтованих підприємств Дніпропетровщини;
  • підприємств які планують вихід на закордонні ринки збуту;
  • релокованих підприємств, які здійснили юридичну перереєстрацію у Дніпропетровській області.

Як працюватиме  "Анкета експортера"?

1. Надаватиметься у відповідь на конкретний запит з боку іноземних компаній та представництв.
  2. Поширюватиметься під час зустрічей з офіційними іноземними делегаціями, через українські дипломатичні установи за кордоном, на різноманітних В2В зустрічах, міжнародних форумах, під час офіційних візитів за кордон, торговельних місій, виставкових заходах.
  3. Розміщуватиметься на офіційних веб-ресурсах обласної військової адміністрації та інших держаних установ.
  4. Буде створено "Каталог можливостей у зовнішній торгівлі підприємств Дніпропетровської області".

Зверніть увагу!

• Інформацію про підприємство потрібно надавати українською та англійською мовами.
  • Окрім загальних питань, контактів та  опису про підприємство необхідно також заповнити інформацію про: кількість працівників на підприємстві, річний оборот, конкурентні переваги підприємства, виробничі потужності, наявність сертифікатів.
  • Опитувальник розрахований на компанії, які зареєстровані на території Дніпропетровської області.
  • Не буде опрацьовуватись інформація, отримана від компаній із сумнівною репутацією; що надають консалтингові, маркетингові та супутні послуги для експортоорієнтованих підприємств; ФОПів, що здійснюють свою діяльність без торговельної марки чи визначеного брендування; від компаній не зареєстрованих у Дніпропетровській області.

У разі запитань звертайтесь на e-mail: anketaeksportera@gmail.com, департамент економічного розвитку обласної військової адміністрації

Термін подачі заявок - до кінця вересня 2023 року.

Анкета експортера розміщена на сайті облдержадміністрації.