В Україні реалізовують проєкт «Надання доступу до освіти соціально вразливим дітям які постраждали від кризи в Україні»

Дата: 21.09.2023 15:26

Plan International Ukraine спільно з німецькою ініціативою #WeAreAllUkrainians разом з благодійним фондом BGV за сприяння Офісу омбудсмена реалізовують проєкт «Надання доступу до освіти соціально вразливим дітям які постраждали від кризи в Україні».
Проєкт має на меті сприяння отриманню доступу до освіти онлайн та спрямований на підтримку вразливих категорій дітей молодшого та середнього шкільного віку з родин, які постраждали від війни в Україні та є внутрішньопереміщеними особами.
Отримати планшет для навчання можуть діти молодшого та середнього шкілького віку (5-14 років), які проживають в таких областях: Київська, Чернігівська, Миколаївська, Харківська, Житомирська, Сумська та
Дніпропетровська.
Умовою участі в проєкті є статус ВПО та щодо яких здійснюється суціальний супровід:
• діти з багатодітних сімей,
• діти з інвалідністю,
• діти з малозабезпечених сімей,
• діти, які мають одного з батьків,
• діти з сімей, де не отримуються аліменти,
• а також діти, які постраждали внаслідок воєнний дій.
Для того, щоб отримати планшет, батьки чи опікуни дитини повинні звернутись до представників офісу Омбудсмена за такими контактами відповідно до регіону:
1. Регіональне представництво Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Харківській області: 063 5872201
2. Контактна інформація громадської приймальні Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області:
 Адреса: 14005, м. Чернігів, проспект Миру, 49-А, офіс 502.
 Години прийому: пн-пт 09:00-16:00.
Телефон: +38 098 640 50 26
3. Контактна інформація громадської приймальні Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Житомирській області:
Адреса: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 3/14, офіс 107.
Години прийому: пн-пт 09:00-16:00.
Телефон: +38 050 967 95 41
4. Миколаївська область: Ігор Віхров - 063 366 8883