Відбулося чергове засідання 37 сесії VIII скликання

Дата: 22.09.2023 20:25

22 вересня під головуванням виконуючої обов’язки сільського голови Валентини МОСТИКИ відбулось чергове засідання 37 сесії депутатів VIII скликання Покровської сільської ради.

Під час засідання депутати розглянули близько 21 питань порядку денного, 12 з яких стосувались сфери земельних питань.

Також розглядались важливі питання для забезпечення функціональної життєдіяльності жителів громади.

По всіх питаннях порядку денного були ухвалені відповідні рішення.

Активно обговорювали питання відновлення водопостачання населених пунктів села Капулівка та села Покровське.

Заслухали начальника відділу ЖКГ Павла ПРУСА, який доповів про хід виконання робіт. Вирішили: зобов'язати Павла ПРУСА щотижня звітувати про перебіг робіт, щоб надавати необхідну технічну, координаційну допомогу задля того, щоб мешканці вказаних сіл не залишилися взимку без водопостачання.

На сьогодні продовжуються роботи по бурінню свердловин для забору води. Також проведено координаційну роботу із благодійними організаціями, які забажали прийняти участь у побудові водогону із Олексіївського заливу. Таким чином маємо надію, що все у нас вийде і люди матимуть воду.

Депутати працювали відповідально, конструктивно та злагоджено.

Працюємо далі на благо нашої громади!

Разом! Об’єднано!

ЗАВАНТАЖИТИ Проєкт порядку денного