Керівники і представники центральних відомств – онлайн.

Дата: 27.09.2023 17:58

Команда Дніпропетровської ОВА, правоохоронний та оборонний блоки – офлайн. Голови наших районів, громад і профільні фахівці – на зв'язку "з полів". Область прийняла Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Говорили про надважливе. Виклики, перед якими ставить нас війна. З одними пораємося на рівні регіону. Інші долаємо з допомогою держави. Є й такі, що вирішуємо гуртом.

Захист енергетичних об’єктів від ймовірних атак ворога. Повернення водопостачання до Нікопольського та Криворізького районів. Безпека і нюанси освітнього процесу під сиренами. А ще – медицина. Наша ініціатива зі створення мережі реабілітаційних центрів для оборонців. І, звісно, підтримка у починаннях від міжнародних партнерів.

За результатами зустрічі окреслили подальший план дій. Спільно працюватимемо й надалі, бо маємо єдину ціль. Безпека українців, комфорт та якість їхнього життя.

Конгрес місцевих та регіональних влад