Дата: 29.09.2023 12:21

У неділю, 1 жовтня, у День захисників і захисниць України, по всій країні о 9:00 відбудеться хвилина мовчання і шани в пам'ять про всіх полеглих Воїнів. Про це оголосив Президент України Володимир Зеленський

Буває, що мовчання здатне сказати більше, ніж будь-які слова.

Цієї неділі, 1 жовтня, Україна вперше відзначить у нову дату день своїх захисників і захисниць. Усіх, хто бʼється заради держави. Усіх, хто додає сили Україні. Усіх, хто віддав своє життя заради України.

І цієї неділі вперше вся Україна на хвилину зупиниться, щоб мовчанням вшанувати подвиг наших людей, які загинули, захищаючи нашу державу та українців.

Хай це стане нашою новою традицією.

9:00. Неділя. 1 жовтня. Центральні площі та вулиці українських міст. Хвилина шани. Хвилина мовчання. Та вічність памʼяті про наших полеглих захисників і захисниць.

Sometimes silence says more than words.

This Sunday, October 1, Ukraine will mark the Day of its Defenders, for the first time on a new date. This day is devoted to everyone who fights for our nation, everyone who adds to Ukraine’s strength, and everyone who has given their life for Ukraine.

On this day, Ukraine will pause for a minute. To honor those who gave their lives in defense of our country and people. May this become our new tradition.

9 am, Sunday, October 1st. Central squares and streets of Ukrainian cities. A minute of honor. A minute of silence. And eternity of memory for our fallen defenders.

🇺🇦🇺🇦🇺🇦

United24 Media