Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального підприємства «Нікопольська лікарня» Покровської сільської ради»

Дата: 29.09.2023 16:03

Відповідно до рішення сесії Покровської сільської ради від 22 вересня 2023 року №2304-37/VIII «Комунального підприємства «Нікопольська лікарня» Покровської сільської ради» (далі — Рішення №2304-37/VIII), керуючись Законом України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я» (із змінами) — (далі Постанова № 1094), Покровська сільська рада (далі - орган управління) розпочинає прийом пропозицій щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального підприємства «Нікопольська лікарня» Покровської сільської ради».
Згідно п.5 Рішення №2304-37/VIII визначено кількість членів конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора Комунального підприємства «Нікопольська лікарня» Покровської сільської ради» у складі 7 осіб, з них: представники Покровської сільської ради - дві особи; представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу - одна особа; представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я - дві особи; представник департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації - одна особа.
Відповідно до п.17 Постанови № 1094, членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про: • наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку; • накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили; • наявність конфлікту інтересів.
Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії приймаються до органу управління протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення - до 17.00 год. за електронною адресою або адресою Покровської сільської ради:

вул.Калнишевського, буд.19 б,

с.Покровське, Нікопольський район,