Юлія Лапутіна: Наше завдання – створити такі простори та можливості у кожній українській громаді, куди і повертатимуться після фронту та служби Захисники і Захисниці

Дата: 16.10.2023 11:39

🔹Про цифрові продукти для ветеранів та членів їхніх родин, а також потенційні можливості, які відкриються найближчим часом для цільової аудиторії ветеранських політик з реалізацією низки ініціатив – говорили на форумі Мінветеранів #ЦифраЗахисникам

🔹Один з напрямів цієї роботи, як зауважила під час форуму очільниця Мінветеранів Юлія Лапутіна, – це створення вже зараз безбар’єрного простору для всіх ветеранів.

💬 “Наше завдання – створити такі простори та можливості у кожній українській громаді, куди і повертатимуться після фронту та служби Захисники і Захисниці. Одним з найоптимальніших в сучасних умовах інструментів практичного вирішення цього завдання є цифровізація всіх відповідних процесів, що спрощують обліки та сервіси, інтеграцію баз даних, значним чином зменшуючи бюрократичне навантаження на систему, що вивчає і забезпечує належне реагування на потреби ветеранської спільноти”, – зазначила міністр.

🔹Докладніше – на сайті Новинарня за посиланням https://is.gd/tHle83

Yulia Lap