Дата: 20.10.2023 08:23

Переважну більшість послуг у Пенсійному фонді України Захисники та Захисниці можуть оформити online, – Олександр Малецький на форумі Мінветеранів #ЦифраЗахисникам

💬“Ми рухаємось в напрямку не просто цифровізації, а у наданні послуг, які будуть використовуватися в автоматичному режимі. Ветерани, інші категорії осіб, які мають право на пільги, можуть оформлювати їх online. Це можна зробити за допомогою вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України, або скориставшись мобільним застосунком “Пенсійний фонд”, – зазначив заступник Голови правління Пенсійного фонду України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олександр Малецький.

🔹Нагадаємо, Мінветеранів за підтримки Програми розвитку ООН та Уряду Японії провело ветеранський форум #ЦифраЗахисникам. На заході презентовано цифрові інструменти та послуги для ветеранів та членів їхніх родин в межах переходу від військової кар'єри до цивільного життя.