У Покровському проведуть в останню путь загиблого Героя Віктора Миколайовича Боденчука

Дата: 23.10.2023 10:45

Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона на всіх одна… Війна. Наш народ переживає найтрагічніші сторінки своєї історії. Серце крається від жалю за всіх загиблих у цій кривавій та лютій війні. Болить душа за мужніх Героїв, які віддають найцінніше – своє життя – для того, щоб ми з вами могли жити.
На жаль сьогодні наша громада знову схилила свої голови у глибокій скорботі… сумна звістка прийшла у село Покровське.
 14 жовтня 2023 року на війні поліг військовий, командир бойової машини-командир відділення 1-го механізованого відділення 2-го механізованого взводу 7-ї механізованої роти 3-го механізованого батальйону військової частини А 4698, старший сержант  - Боденчук Віктор Миколайович призваний на військову службу 03.03.2023 р.
Прощання з загиблим воїном відбудеться  24.10.2023року о 12.00 год.
біля Покровського сільського будинку культури.