За сприяння Мінветеранів стартували тренінги з проєктного дизайну та менеджменту для ветеранських організацій

Дата: 02.11.2023 08:18

🔹Навчальні тренінги започатковано Міністерством у справах ветеранів України у партнерстві з ІСАР Єднання в межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”.

🔹Тренінги започатковано з метою посилення спроможності та організаційний розвиток громадських інституцій, які долучені до надання допомоги ветеранам війни, членам їх сімей та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників і Захисниць України.

🔹Перший такий захід розпочався у Києві. В ході дводенного навчання слухачі досліджуватимуть проблеми для розробки проєкту від основ до готового продукту, опанують методологію роботи з проблемою, техніки та моделі, оволодіють навичками генерування ідей, створення карти проєкту, а також пошуку та роботи з донорами.

🔹Навчальні тренінги передбачають інтерактивну складову, індивідуальну та групову роботу учасників.

🔹Також тренінги відбудуться у Вінниці (14-15 листопада 2023) та Хмельницькому (22-23 листопада 2023).