Сьогодні — День ракетних військ і артилерії

Дата: 03.11.2023 09:44

Фото без опису

День ракетних військ і артилерії України - це державне свято, яке щорічно відзначають 3 листопада. Встановлено його було 1964 року, але в Україні його почали відзначати тільки 1997-го. Дата свята присвячена початку операції зі звільнення Києва в 1943 році.

Нині ракетні війська та артилерія - це ті, хто стоять на першій лінії фронту. Їх називають "богами війни", і вони є основною вогневою силою військових операцій, вражаючи рухому силу, танки, артилерію, авіацію та об'єкти протиповітряної оборони противника. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 року багато в чому завдяки українській артилерії та ракетним військам вдалося переломити хід війни.

Найтепліші вітання з Днем ракетних військ і артилерії! У всі часи, чи то у великих масштабних бойових діях, чи у локальних конфліктах, артилерія відігравала одну з ключових ролей, визначаючи найчастіше результат бою. Нехай ваш бойовий вишкіл, самовідданість і пильність і надалі сприють зміцненню оборонної могутності нашої країни. Бажаємо вам, наші рідні, мирного неба, міцного здоров'я, щастя і добробуту.