Перший на Дніпропетровщині. В обласному центрі запрацював «Прозорий офіс».

Дата: 03.11.2023 14:18

Це надсучасна локація, фахівці якої надаватимуть понад 300 послуг. На першому поверсі – соціальні. Призначення виплат і пільг оборонцям та переселенцям. Багатодітним, малозабезпеченим родинам і людям з інвалідністю. Тут же – проконсультують спеціалісти Пенсійного фонду, Центру зайнятості. В допомогу підприємцям – юристи.

На другому поверсі – ЦНАП з державними і обласними сервісами, включаючи «Я – ветеран».

Приміщення безбар’єрне. Тактильні та контрастні позначки для відвідувачів з порушеннями зору. Пандуси і поручні для людей, які пересуваються на кріслах колісних. Є й сурдоперекладачка. Вона завжди онлайн.

Заклад комфортний для дорослих та дітей. Малі можуть розважатися в ігрових, поки батьки вирішують нагальні питання.

Створили Офіс обласним та міським коштом. Роботи почали ще до повномасштабної війни. З агресією ворога українців, які потребують підтримки держави, побільшало. Тому вирішили завершити об’єкт.