Втрата на війні нашого земляка Заходи Андрія

Дата: 07.11.2023 08:25

З великим сумом у серці ми оголошуємо про непоправну втрату - загибель нашого земляка Заходи Андрія Володимировича військового Збройних Сил України. Він народився 20 серпня 1983 року, проживав та навчався в с. Покровське.
31 жовтня 2023 року на війні поліг військовий, зовнішній пілот(оператор) безпілотних літальних апаратів відділення безпілотних авіаційних комплексів взводу ударних безпілотних авіаційних комплексів роти ударних авіаційних комплексів, солдат - Захода Андрій Володимирович, призваний на військову службу 18.08.2022 р.
Вічна пам'ять Андрію Володимировичу, справжньому герою, який жив і помер, захищаючи нашу Україну. І нехай Господь віддячить його рідним силою, мужністю та благословенням у цей скорботний час.
Прощання з загиблим воїном відбудеться 08.11.2023року о 12:00 біля Покровського сільського будинку культури.