Юлія Лапутіна: 1750 ветеранів та членів їхніх сімей вже отримали кошти для придбання житла

Дата: 15.11.2023 08:20

🔹Компенсацію за житло на свої особисті рахунки цьогоріч отримали вже 1750 ветеранів та членів їхніх сімей, 204 з них вже придбали власні оселі. Про це повідомила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

🔹Вона нагадала, що в цьому році Мінветеранів розподілило субвенції на виплату грошової компенсації для придбання житла за чотирма бюджетними програмами, які передбачені на 2023 рік.

💬 “Мінветеранів зробило величезну роботу для розподілу 5,5 мільярдів гривень субвенцій для придбання житла. Вже 1750 осіб отримали кошти на свої особисті рахунки, 204 з них вже придбали собі житло. А завдяки спільній та продуктивній роботі з Офісом Президента України, Урядом, Міністерством фінансів, Мінветеранів вдалося передбачити у Державному бюджеті на наступний рік майже 5,75 мільярдів гривень, що дозволить забезпечення житлом більше 2000 ветеранів війни, членів родин загиблих Захисників і Захисниць”, – зазначила Юлія Лапутіна.

🔹З покроковою інструкцією щодо забезпечення житлом ветеранів та членів їхніх родин можна ознайомитися за цим посиланням https://is.gd/W5tyWC

🔹Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт “Про Державний бюджет України на 2024 рік”, в якому передбачено 13 млрд 554,2 млн грн на фінансування державної ветеранської політики в Україні. Це в 2 рази більше, ніж у поточному році.