Увага, видача гуманітарної допомоги від Гуманітарної місії "Проліска"

Дата: 17.11.2023 10:04

Гуманітарна місія "Проліска" продовжує робити вагомий внесок у підтримку мешканців Покровської сільської ради.
17 листопада з 12.00 до 15.00 розпочинається видача наборів непродовольчих товарів від УВКБ ООН населенню Покровської сільської ради, крім тих, хто отримав грошову допомогу від УВКБ ООН у партнерстві з БФ «Право на захист».

До складу наборів входять товари першої необхідності, зокрема, матраци, теплі ковдри, посуд, сонячні лампи, рушники, подушки, постільна білизна, термоси, каністри.

Отримати набори можуть наступні категорії громадян:

1. Особи з інвалідністю 1 та 2 групи.
2. Сім’ї з дітьми, які мають інвалідність.
3. Особи які постраждали в наслідок обстрілів та мають руйнування 2 та 3 ступеню.

Видача допомоги здійснюється в будівлі ДЮСШ за адресою: с.Покровське, вул.Галайди, 105б

Для отримання допомоги необхідно мати в наявності оригінали документів: паспорт громадянина України, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), документ, або помітку в паспорті, що підтверджує реєстрацію місця проживання (прописка), довідка, що підтверджує соціальний статус, акт обстеження пошкодженого майна.

Про подальшу видачу допомоги буде повідомлено додатково.