До уваги мешканців Покровської громади, які утримують сільськогосподарських тварин!

Дата: 08.12.2023 11:37

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки уряду Люксембурга розпочинає програму надання допомоги сільським родинам для утримання худоби взимку.
Кожна відібрана для участі у програмі родина отримає ваучер (сертифікат) на суму 14 800 грн для придбання будівельних матеріалів для відбудови приміщень для утримання худоби у мережі магазинів «Епіцентр». Затвердженні отримувачі підтримки мають самостійно відвідати найближчий «Епіцентр» й обміняти ваучер на будівельні матеріали які використовуються в будівництві/відновлені господарських приміщень. Також буде надана грошова підтримка в сумі 5 550 грн на придбання кормів для тварин в зимовий період.
Для того, щоб потрапити в реєстр потенційних отримувачів підтримки, який в подальшому передається на затвердження донору проекту – ФАО, домогосподарства, які мають потребу у відбудові приміщень для утримання худоби, тримають тварин, які потребують закупівлі корму на зиму, мають належати до вразливих груп населення та відповідають одному або декільком із нижче зазначених критеріїв:
•    Сільські домогосподарства в яких проживають люди похилого віку (>60 років)
•    Сільські домогосподарства в яких проживають  люди з інвалідністю (наявна довідка про інвалідність)
•    Однобатьківські (очолювані жінками або чоловіками) сільські домогосподарства з принаймні однією неповнолітньою дитиною
•    Сільські господарства внутрішньо переміщених осіб або господарства, які приймають внутрішньо переміщених осіб.
•    Сім'ї з 3+ дітьми до 18 років
•    Додаткові критерії вразливості, серед яких:
o    Сільські домогосподарства з вагітними та/або матерями-годувальницями та дітьми віком до одного року.
o    Сільські домогосподарства з 2+ усиновленими дітьми віком до 18 років.
o    Сільські домогосподарства, які забезпечують продуктами харчування колективні центри для ВПО.
o    Сільські фермерські домогосподарства, які постраждали від конфлікту і не мають іншого постійного джерела доходу для досягнення мінімального рівня життя.
o    Сільські домогосподарства, які є репатріантами з початку війни і не можуть задовольнити базові потреби.

Для формування попереднього реєстру потенційних учасників програми підтримки, потрібно зареєструватися з допомогою представника вашої територіальної громади звернувшись за адесою: с. Покровське Покровська сільська рада кабінет 4.