Відбулося засідання сесії сільської ради

Дата: 14.12.2023 11:14

13 грудня відбулось пленарне засідання чергової 40 сесії сільської ради восьмого скликання, яке провила в.о. сільського голови Валентина МОСТИКА.

У роботі зібрання взяли участь 17 депутатів (із 22 обраних), заступник сільського голови Ірина Лісова, старости Приміського та Новософіївського старостинських округів.

Багато питань та доповнень було до бюджету, який приймався під час засідання. Зокрема, однією із пропозицій було про те, щоб надавати одноразову матеріальну допомогу для мобілізованих осіб. Усі депутати одноголосно підтримали цю ініціативу.

Також під час обговорення різних питань на першому місці були питання щодо забезпечення жителів громади питною та технічною водою, ремонт моста у с. Олексіївка, ремонт доріг на території громади, та питання укріплення насипної дамби, яку було зроблено місцевими жителями за підтримки підприємців та підприємств, які ведуть свою діяльність на території громади. Дійшли згоди, та поставили на особливий облік ці болючі для людей питання, особливо питання водозабезпечення.

Також анонсовано в.о. сільського голови про новий водозабір, який нашій громаді безкоштовно має побудувати благодійна компанія.

Нагадуємо, що після того, як російськими військами було підірвано Каховську ГЕС наша громада фактично лишилася єдиного джерела водопостачання – Каховського водосховища.

Більшість питань було прийнято одноголосно, а над деякими виникали дебати у колі депутатів, що вкотре підтверджує демократичність нашої громади та нашої держави.

Усі рішення будуть висвітлені у розділі "Офіційні документи" у визначений законодавством термін.