З Різдвом Христовим

Дата: 25.12.2023 08:46

Дорогі мешканці та гості громади!

Прийміть найщиріші вітання із величним святом Різдва Христового! Нехай проміння Вифлеємської Зорі осяє ваші душі й серця Божим благословенням і світлом правди, а дзвінка колядка, лунаючи в кожній родині, наповнює нас любов’ю до ближнього.

Хай Різдво Христове кріпить нашу громаду добром, злагодою та достатком, об’єднує та надихає на нові звершення, починання і здобутки для процвітання України.

Тож зі щирою вірою в серці розбудовуймо Українську Державу та утверджуймо віру в нашу перемогу. А коли зійде на небі Вифлеємська зоря, помолімося за тих, хто вже у засвітах святкує Різдво Христове, за безстрашних героїв, які віддали свої життя в боротьбі за Україну, за наших мужніх синів та доньок, які запалюватимуть різдвяну свічку на передовій, у бліндажах та окопах.

Христос Рождається! Славімо Його!