Понад 8200 адмінпослуг та 12 000 консультацій за півроку: Як на Дніпропетровщині працює сервіс “Я – Ветеран”

Дата: 04.01.2024 08:29

🔹Дніпропетровщина стала пілотним регіоном, де за сприяння Мінветеранів почали впроваджувати адмінсервіс “Я – Ветеран”. Завдяки йому ветерани війни, члени їхніх сімей та родини полеглих воїнів можуть отримувати широкий спектр адміністративних послуг у форматі“єдиного вікна” у місцевих ЦНАПах.

🔹Спеціально підготовлені фахівці допомагають з адміністративних, житлових, земельних та освітніх питань, отримати послуги з реабілітації та оздоровлення, працевлаштування та навіть розвитку власної справи.

🔹Відтак, за півроку від старту проєкту надано понад 8200 послуг і більше 12 000 консультацій захисникам та їхнім рідним. А в цілому сервісом “Я – Ветеран” на Дніпропетровщині зможуть скористатися мінімум півмільйона осіб, розповідає заступниця директора Департаменту цифрової трансформації Дніпропетровської ОВА Юлія Кримчак.

➡Докладніше – у відеоматеріалі “Відкритого”