Національна програма з популяризації англійської: які освітні платформи доступні мешканцям Дніпропетровщини

Дата: 10.01.2024 08:33

Як повідомляє Дніпропетровська обласна державна адміністрація за ініціативи Президента Володимира Зеленського в країні запустили національну програму з популяризації англійської Future Perfect. Реалізують її декілька міністерств – освіти, цифрової трансформації, культури та інформаційної політики. Спільно з міжнародними партнерами вони запускають додаткові платформи для вивчення іноземної. Які вже зараз доступні мешканцям області, далі.

Англійська визнана в Україні мовою міжнародного спілкування. Впроваджувати її планують у різні сфери. А тому вже зараз створюють освітні платформи, які дозволять мешканцям освоїти іноземну.

Дві вже працюють. Серед них – Empower. Це сервіс Кембриджського університету. Безоплатно користуватися ним можуть виші області. Адже для проходження запропонованого курсу потрібна буде допомога викладача. Для них на платформі – інструкції, як працювати з класом для кращого засвоєння нових знань.

Друга платформа – Promova. Безоплатний Prеmium-доступ до неї відкритий для всіх мешканців Дніпропетровщини.

Щоб його активізувати, необхідно зареєструватися на сайті. А ще – підтвердити громадянство через Дія.Підпис.

Сервіс пропонує чотири курси. Для повсякденного спілкування англійською, бізнесу та подорожей. А ще – вивчення мови за допомогою серіалів.

Пройшовши їх, можна не тільки засвоїти граматику і збільшити словниковий запас, а й вдосконалити вимову.