Нарада під головуванням Голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергієм Лисаком

Дата: 10.01.2024 09:26

Учора, в.о. сільського голови Валентина МОСТИКА прийняла участь у нараді під головуванням Голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергієм Лисаком разом з очільниками громад Нікопольщини. Тих територій, яким зараз дуже важко. Разом ми вже пройшли немало. Чого варті лише ті місяці, коли після підриву окупантами Каховської ГЕС повертали людям воду.

Про остаточне вирішення проблеми з централізованою послугою говорили й сьогодні. А ще – про відновлення побитого загарбниками, роботу критичної інфраструктури, потреби в техніці. Прямо й відверто.

Розумію: люди дуже втомилися. Та росіяни не зупиняються. Щоб пережити темні часи, маємо триматися разом. Запевнив: район завжди може розраховувати на підтримку, сказав очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації.