Команда психологів та фасилітаторів БО "БФ "Посмішка ЮА" завітали до с. Покровське

Дата: 18.01.2024 14:50

Учора до с. Покровське завітала команда психологів та фасилітаторів БО "БФ "Посмішка ЮА" з м. Зеленодольськ.

Метою візиту було дати можливість емоційно відпочити і розвантажитись за допомогою  творчості та фантазії. Допомогти учасникам відпочити і відволіктися від повсякденних проблем і стресів. створити не лише Лего конструкцію а індивідуальну та неповторну іграшку з Лего та сприяти психологічному розслабленню та відпочинку. Саме таку мету ставлять перед собою психологині  Анастасія Власенко та Юлія Золотова, та фасилітаторки Олена Круглякова та Вікторія Єгорова.

Фахівчині провели цікаве та корисне заняття з леготерапії та виготовлення бус для дітей першого та другого класів Покровського Ліцею, а також з батьками виготовили ляльку мотанку.

Моя лялька-мотанка

Ниточкою змотана,

Оберіг мій на землі,

Талісман мені в житті.

Такий образ має українська лялька мотанка.

Ми безмірно вдячні нашим друзям Благодійний фонд Посмішка ЮА за ваші великі серця, щоб підтримати розвиток і благополуччя дітей. Дякуємо за цінне підсилення проєктів - творчу терапію для дітей і дорослих. Підтримка ментального здоров’я і стабілізація емоційного стану як ніколи важлива для маленьких українців та їх батьків.

Запрошуємо дітей та дорослих, жителів та гостей громади, та пропонуємо психологічно розвантажитися за допомогою творчості з командою - нашими партнерами Благодійний фонд Посмішка ЮА .

Заняття безпечні, організовані, проводяться двічі на тиждень, почергово на території населених пунктів Покровської сільради.

Для участі у сесіях по роботі з психологами звертайтеся до відділу охорони здоров'я та соціального захисту населення Покровської сільської ради.

Координатор з питань ментального здоров'я Покровської сільської ради, Інна Шестак.

тел.0957978313