Скільки платить НСЗУ за медичну допомогу при пологах?

Дата: 25.01.2024 14:24

Охорона материнства і дитинства — один із пріоритетних напрямів у Програмі медичних гарантій.

➡️ Базовий тариф за надання медичної допомоги при пологах складає 15 137 грн.

➡️ Якщо заклад надає комплексні медичні послуги матері і дитині (медична допомога при пологах та неонатальна допомога), а також дотримується виконання додаткових вимог, НСЗУ за кожні такі пологи сплачує 19 678 грн.

Тариф покриває всю необхідну медичну допомогу при пологах, включно з необхідними обстеженнями, харчуванням в умовах стаціонару, партнерськими пологами тощо. Пацієнтка не має доплачувати за лікування.

❗️Якщо у медзакладі, який має укладений договір із НСЗУ, у пацієнта вимагали купувати ліки, які є в Національному переліку основних лікарських засобів або оплачувати послуги, які покриває Програма медичних гарантій, подавайте скаргу до НСЗУ. Подати звернення до НСЗУ можна через електронну форму на сайті https://cutt.ly/xwKhlbJU aбо за номером 16-77.